• Ema Stanovská

Členstvo v Elysium klube: Využívajte bookingovú aplikáciu naplno

Updated: Sep 26, 2019

V predošlých článkoch o Elysium saune sme vám priblížili, ako sauna funguje na princípe IoT technológií a aké aplikácie sa na nej podieľajú. Ako sme už písali v článku o implementovanej IoT technológii, Elysium saunu tvoria viaceré zariadenia, ktoré navzájom spolupracujú. Na samotnom fungovaní smart sauny sa podieľajú tri aplikácie — bookingová, bezpečnostná a ovládacia. Dnes si bližšie predstavíme tú bookingovú.


Elysium klub


Na používanie tejto aplikácie sa musíte najskôr stať členom Elysium klubu. Ako na to? Po stiahnutí aplikácie zašlete Elysium tímu žiadosť o členstvo. Tím ju schváli a pošle vám pozvánku. O členstvo v klube môžete požiadať aj prostredníctvom našej webovej stránky Elysiumspa.sk alebo vám ho môže venovať známy, ktorý už členom je. Po prvej návšteve sauny získate ďalšiu pozvánku, ktorú viete venovať niekomu inému. Tento postup zabezpečí, že do Elysium klubu sa dostanú len ľudia, ktorým veríme.


Každý člen Elysium klubu má prístup ku každej saunovacej jednotke aj celému Elysium spa. V súčasnosti ponúkame testovacie členstvo za 1 euro mesačne, pričom všetky platby prebiehajú cez platobnú bránu vnútri aplikácie. V budúcnosti bude k dispozícii aj možnosť prikúpiť si cez aplikáciu osviežujúci drink či Elysium merch.Prehľad o všetkých saunách

Ako jej názov vypovedá, bookingová aplikácia slúži v prvom rade na inteligentnú rezerváciu miesta a času saunovania. Pri rezervácii verejnej sauny máte prehľad o obsadenosti, viete si tak zarezervovať ideálny termín. Dve hodiny pred saunovaním dostanete upozornenie o blížiacom sa termíne a aplikácia vám následne poskytne informácie o teplote a počte ľudí, s ktorými budete saunu zdieľať.


V súčastnosti pracujeme aj na tom, aby ste funkcie v saune mohli v budúcnosti ovládať aj na diaľku. V prípade privátneho vstupu budete mať teda doslova pod palcom teplotu, svetlo aj ventiláciu. Princípom bude, že ovládacia . A teda, namiesto toho, aby ste po príchode čakali, kým sa vám sauna vyhreje, nastavíte si ideálnu teplotu už doma a cez aplikáciu už len budete sledovať, ako sa postupne vyhrieva.Face key namiesto kľúču

Bookingová aplikácia spolupracuje aj s bezpečnostným zariadením, ktoré je umiestnené pri vstupe do sauny. Do aplikácie si registrujete svoju tvár (“face key”) a bezpečnostné zariadenie vás následne pomocou tvárovej biometrie rozpozná a “otvorí” vám dvere. V prípade, že si neželáte zariadeniu poskytovať vaše citlivé údaje, pri každej rezervácii vám aplikácia vygeneruje unikátny QR kód, ktorým sa tiež viete identifikovať.


Vaša spätná väzba


Po skončení saunovania má každý návštevník možnosť ohodnotiť svoj zážitok počtom hviezdičiek. V prípade negatívnej skúsenosti môže napísať, čo nebolo v poriadku, čo sa dá vylepšiť, prípadne nahlásiť problém či nevhodné správanie iného člena klubu. Práve vďaka vášmu feedbacku sa môžeme neustále zlepšovať a monitorovať, či sa každý člen Elysium klubu správa v súlade s pravidlami.

64 views0 comments

Recent Posts

See All