• Ema Stanovská

ElysiumSpa na Jesennom stretnutí hotelierov 2019

Ste majiteľom hotela, penziónu alebo inej prevádzky? Príďte v dňoch 21. až 23. októbra do Žiliny na Jesenné stretnutie hotelierov 2019 a HORECA konferenciu, ktorá je určená všetkým profesionálom v ubytovaní a gastronómii. Ide o jedinečné odborné podujatie pre HoReCa branžu, na ktorej získate množstvo inšpiratívnych informácií od tých najlepších domácich a zahraničných spíkrov. V hoteli Holiday Inn sa stretnú majitelia, manažéri reštaurácií, hotelov, penziónov a dodávatelia tovarov i služieb v HoReCa.


Medzi vystavovateľmi budú dodávatelia širokého spektra tovarov a služieb, IT riešení či digitálnych platforiem. Na konferencii nebudeme chýbať ani my s našou ElysiumSpa saunou.


Smart sauna


ElysiumSpa je jedinečný koncept modernej oddychovej zóny v štýle severského saunového areálu. Predstavuje mobilnú saunovú jednotku, ktorá pochádza z dielne skúsených technikov a vývojárov technologickej spoločnosti Instarea. Funguje na princípe moderných IoT technológií, ktoré zaručujú praktický prístup a jednoduché ovládanie cez aplikáciu. Minimálna potreba obsluhy a možnosť personalizovaného nastavenia sauny vašimi zákazníkmi zaručí unikátny zážitok zo saunovania bez zbytočných starostí.


Saunové jednotky ElysiumSpa vedia ozvláštniť a pridať extra hodnotu už existujúcej prevádzke alebo zaujímavému miestu na streche budovy, mieste pri jazere či v blízkosti lesa. Vďaka značke Elysium môžete jednoducho začať so saunovým podnikaním alebo premeniť bežný biznis na modernú wellness firmu. Z pohľadu prevádzkovateľa táto technológia zaisťuje optimálnu spotrebu energií, vyššiu efektivitu práce zamestnancov a spokojnosť aj tých náročnejších zákazníkov.


Možnosti spolupráce


Ponúkame vám možnosť Franchise spolupráce, ktorá je neoceniteľná práve vďaka integrácii nového saunového centra do ElysiumSpa klubu. To znamená, že spolu so saunou a celou technológiou získate aj existujúcu zákaznícku bázu a výhody inovatívnej značky.


Zabezpečíme vám všetky náležitosti spojené so stavbou a dodávkou mobilných saunových jednotiek a dodáme vám komplexnú Elysium technológiou, vrátane poradenstva a pravidelného IT servisu. Okrem toho vás ako súčasť Elysium rodiny budeme podporovať pri marketingových a propagačných činnostiach spojených s budovaním vášho podnikania.


Zúčastníte sa konferencie aj vy? Ak áno, neváhajte sa pri nás zastaviť a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky!


ElysiumSpa na sociálnych sieťach: Facebook I Instagram I Pinterest


32 views0 comments

Recent Posts

See All